Frågor, tankar idéer? Kontakta oss!

Vi på Advitum har ambitionen att alltid vara tillgänglig för dig när du behöver oss, du väljer själv hur och vem du vill kontakta, vi finns redo för dina frågor!

Jonny Wihl, Konsult

Nätverk och säkerhet

070-250 7205
jonny.wihl@advitum.se

Krister Bernhardsson, Konsult

E-post och Citrix

072-223 5745
krister.bernhardsson@advitum.se

Marcus Wahlstam, Konsult

SCCM, PowerShell och paketering

070-325 9108
marcus.wahlstam@advitum.se

Stefan Hultgren, Konsult

Windows Server, SQL och teknisk projektledare

070-597 52 97
stefan.hultgren@advitum.se

Markus Lundberg, Konsult

Citrix och App-V

073-146 1208
markus.lundberg@advitum.se

Peter Eriksson, Konsult

Windows Server och Citrix

073-146 1153
peter.eriksson@advitum.se

Seth Lindholm, Konsult

Microsofts molntjänster och Citrix

070-149 0841
seth.lindholm@advitum.se

Malin Persson, Ekonomi

Ekonomi och administration

073-812 6735
malin.persson@advitum.se

Markus Persson, VD

070-250 0817
markus.persson@advitum.se

Anders Nyborg, Kundrelationer

Kundvård och affärsutveckling

070-222 8650
anders.nyborg@advitum.se

Mårten Bergh, Konsult

Microsoft SCCM, App-V och paketering.

073-528 0647
marten.bergh@advitum.se

Marcus Ekström, Konsult

Microsoft SCCM, Citrix och molntjänster

072-200 9956
marcus.ekstrom@advitum.se

Per Sjögren, Projektledare

Projektledning och ITIL

070-555 2847
per.sjogren@advitum.se

Roger Månsson, Konsult

Microsofts infrastrukturtjänster

073-352 8018
roger.mansson@advitum.se

Harry Håkansson, Styrelseordförande

0481-480 20
harry@byondh.se

Prenumerera på Advitums nyhetsbrev

Om du väljer att prenumerera på vårt nyhetsbrev kommer du att erhålla information om vad som händer på Advitum, våra utbildningar och kundevent, nyttiga blogginlägg och viktiga produktnyheter. Självklart kan du säga upp din prenumeration med en enkel knapptryckning.