Frågor, tankar idéer? Kontakta oss!

Vi på Advitum har ambitionen att alltid vara tillgänglig för dig när du behöver oss, du väljer själv hur och vem du vill kontakta, vi finns redo för dina frågor!

Jonny Wihl
Jonny Wihl, Konsult

Nätverk och säkerhet

070-250 7205
jonny.wihl@advitum.se

Krister Bernhardsson
Krister Bernhardsson, Konsult

E-post och Citrix

072-223 5745
krister.bernhardsson@advitum.se

Marcus Wahlstam
Marcus Wahlstam, Konsult

SCCM och paketering

070-325 9108
marcus.wahlstam@advitum.se

Stefan Hultgren
Stefan Hultgren, Konsult

Windows Server, SQL och teknisk projektledare

070-597 5297
stefan.hultgren@advitum.se

Markus Lundberg
Markus Lundberg, Konsult

Citrix och App-V

073-146 1208
markus.lundberg@advitum.se

Peter Eriksson
Peter Eriksson, Konsult

Windows Server och Citrix

073-146 1153
peter.eriksson@advitum.se

Seth Lindholm
Seth Lindholm, Konsult

Microsofts molntjänster och Citrix

070-149 0841
seth.lindholm@advitum.se

Malin Persson
Malin Persson, Ekonomi

Ekonomi och administration

073-812 6735
malin.persson@advitum.se

Markus Persson
Markus Persson, VD

Projektledare

070-250 0817
markus.persson@advitum.se

Anders Nyborg
Anders Nyborg, Kundrelationer

Kundvård och affärsutveckling

070-222 8650
anders.nyborg@advitum.se

Mårten Berg
Mårten Berg, Konsult

Micorsoft SCCM, App-V och paketering.

073-528 0647
marten.bergh@advitum.se

Marcus Ekström
Marcus Ekström, Konsult

Microsoft SCCM, Citrix och molntjänster

072-200 9956
marcus.ekstrom@advitum.se

Pelle Sjögren
Pelle Sjögren, Projektledare

Projektledning och ITIL

070-555 2847
per.sjogren@advitum.se

Roger Månsson
Roger Månsson, Konsult

Microsofts infrastrukturtjänster

073-352 8018
roger.mansson@advitum.se

Harry Håkansson
Harry Håkansson, Styrelseordförande

0481-480 20
harry@byondh.se

Prenumerera på Advitums nyhetsbrev

Om du väljer att prenumerera på vårt nyhetsbrev kommer du att erhålla information om vad som händer på Advitum, våra utbildningar och kundevent, nyttiga blogginlägg och viktiga produktnyheter. Självklart kan du säga upp din prenumeration med en enkel knapptryckning.