Kontakt - Advitum

Frågor, tankar eller idéer? Kontakta oss!

Vi på Advitum har ambitionen att alltid vara tillgänglig för dig när du behöver oss, du väljer själv hur och vem du vill kontakta, vi finns redo för dina frågor!

Johan Nilson

Dokumenthantering, Microsoft

073-378 3184
johan.nilson@advitum.se

Tountcher Eminov

Microsoft, Azure

070-853 9117
tountcher.eminov@advitum.se

Tobias Arvastsson

Microsoft, Veeam, Vmware

073-422 5464
tobias.arvastsson@advitum.se

Henrik Kristoffersson

Citrix

072-899 24 76
henrik.kristoffersson@advitum.se

Jonny Wihl

Nätverk och säkerhet

070-250 72 05
jonny.wihl@advitum.se

Krister Bernhardsson

E-post och Citrix

072-223 57 45
krister.bernhardsson@advitum.se

Marcus Wahlstam

Microsoft Endpoint Manager, Powershell och paketering

070-325 91 08
marcus.wahlstam@advitum.se

Stefan Hultgren

Windows Server, SQL och IT-arkitekt

070-597 52 97
stefan.hultgren@advitum.se

Peter Eriksson

Citrix och Windows Server

073-146 11 53
peter.eriksson@advitum.se

Markus Lundberg

Citrix och Microsoft

073-146 12 08
markus.lundberg@advitum.se

Seth Lindholm

Molntjänster, Citrix och teknisk projektledare

070-149 08 41
seth.lindholm@advitum.se

Malin Persson

Administration

073-812 67 35
malin.persson@advitum.se

Markus Persson

VD, Försäljning

070-250 08 17
markus.persson@advitum.se

Anders Nyborg

Administration

070-222 86 50
anders.nyborg@advitum.se

Mårten Bergh

Microsoft Endpoint Manager, App-V och paketering

073-528 06 47
marten.bergh@advitum.se

Marcus Ekström

Microsoft

072-200 99 56
marcus.ekstrom@advitum.se

Robert Kitanovski

Kundansvarig

070-681 20 29
robert.kitanovski@advitum.se

Emil Resare

Microsoft Power-platform

073-533 22 71
emil.resare@advitum.se

Prenumerera på Advitums nyhetsbrev

Om du väljer att prenumerera på vårt nyhetsbrev kommer du att erhålla information om vad som händer på Advitum, våra utbildningar och kundevent, nyttiga blogginlägg och viktiga produktnyheter. Självklart kan du säga upp din prenumeration med en enkel knapptryckning.